Başkandan

Başkandan

Değerli iş ortaklarımız, 

2012 yılında çıktığımız yolda sizlerin takdirleri, ekip arkadaşlarımızın yıllardır sürdürdüğü özverili çalışması ve bitmek tükenmek bilmeyen daha iyisini üretme hırsımız ile günden güne büyümeye devam ediyoruz.

Geride kalan seneler boyunca birçok yapının iskeletini oluşturmuş olduk. Nasıl ki sağlıklı bir vücudun kuvvetli ve sorunsuz bir omurgaya ihtiyacı var ise yıllara meydan okuyacak dayanıklı yapıların da kaliteli ve güçlü bir çelik yapıya ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle oluşturduğumuz yapılarda en ufak ayrıntıya kadar itinalı çalışmalar yürüterek yaşam ve çalışma alanlarınızın yıllarca ayakta kalacak dayanıklılığa sahip olmasını hedefliyoruz. Sizler de bu alanların içerisinde yaptığınız çalışmalar ile yapıların ruhunu oluşturuyorsunuz. İşte bu yüzden biz değerli iş ortaklarımızla yıllar yılı sürecek bir beden - ruh ilişkisi içinde olduğumuzu hissediyoruz.

Mimari açıdan yüksek ve takdire şayan bir tarihi geçmişe sahibiz. Ecdadımızın ortaya koyduğu eşsiz ve yüzyıllara meydan okumuş tarihi yapılardan aldığımız ilham ile Mimar Sinanlara, Mimar Kemalettinlere, Mimar Hayrettinlere selam duruyoruz.

Bu bilinci kaybetmeden Gökçelik'i her geçen gün daha da yükseklere taşıyarak sizlerle birlikte ülkemiz için değerli bir milli organizasyon haline getirmeyi hedefliyoruz. 

Değerli Çalışanlarımız;

Bizlere verdiğiniz güç, gösterdiğiniz özen ve çalışma azminizle Gökçelik'i erken yıllarından beri sağlam bir temele oturtmayı başardık. Yılmadan, usanmadan, rehavete kapılmadan oluşturduğumuz prensiplerine bağlı aile yapımızı yıllarca devam ettirebilmek en büyük temennimdir.

Son olarak içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde başta ülkemiz ve tüm dünyanın bir an evvel sağlıklı eski günlerine dönebilmesini, eskisi gibi mutlu ve huzurlu bir yaşam sürebilmeyi diliyor, herkese selamlarımı iletiyorum.

GÖKHAN ÖCAL
Gökçelik Yönetim Kurulu Başkanı

Faaliyet Alanları

Yüzlerce sektörde binlerce ihtiyaca cevap veren Gökçelik’in faaliyet alanlarını inceleyin.

GÖKÇELİK HAKKINDA

Gökçelik İnşaat, çelik sektörünün öncü firmalarında uzun yıllar çalışan ve sektörün dinamiklerini uzun yıllar tecrübe ederek eksikliklere etkin çözümler getirmeyi arzulayan Gökhan Öcal tarafından kurulmuştur.

Amacımız, modern mimarinin statik ihtiyaçları ışığında, tecrübeli kadromuz ile imalat ve montaj uygulamalarının her aşamasında müşterilerimize hızlı, kalıcı ve düşük maliyetli çözümler sunmak ve başarılarına katkı sağlamaktır.

Sayılar ile GÖKÇELİK

1500
TAMAMLANAN PROJE
40000
TON ÇELİK ÜRETİMİ
5000
TON YILLIK KAPASİTE
3000
TON SABİT STOK
30
ARAÇLIK FİLO
5500
M2 ÜRETİM ALANI